Frozen Free Fall

Frozen Free Fall 2.5.0

Przełam lody w grze logicznej od Disneya

Dołącz do Anny, Olafa i Elsy – gwiazd filmu Kraina Lodu (ang. Frozen) – w tej grze logicznej na Iphone'a, która powstała na podstawie popularnego filmu Disneya.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Fani filmu Kraina Lodu będą zadowoleni
  • Wysokiej jakości grafika i animacje
  • Przydatne samouczki

Wady

  • Zakupy in-app są koniecznością w późniejszych poziomach
  • Wymuszone używanie specjalnych umiejętności

Niezły
6

Dołącz do Anny, Olafa i Elsy – gwiazd filmu Kraina Lodu (ang. Frozen) – w tej grze logicznej na Iphone'a, która powstała na podstawie popularnego filmu Disneya.

Księżniczki atakują!

Jak w wielu grach logicznych, tak i w Frozen Free Fall naszym zadaniem będzie podejmowanie różnorakich wyzwań. Należą do nich: osiągnięcie określonego wyniku w ograniczonym czasie, zniszczenie bloków lodu lub strącenie wybranych przedmiotów. Przed każdą rozgrywką dobieramy sobie jedną z postaci z filmu jako towarzysza. Towarzysze mają specjalne zdolności, które pomagają w niszczeniu lodowych bloków. Pod koniec każdej rundy, gra przechodzi w tryb Free Fall i wszystkie pozostałe specjalne klejnoty są niszczone.

Nieukończenie poziomu karane jest utratą życia, których we Frozen Free Fall jest pięć. Aby odzyskać utracone życie, należy poczekać pół godziny. Gdzieś od 17 poziomu gra staję się tak trudna, że przejście jej bez dodatkowych zakupów typu in-app jest niezwykle wymagające.

Jak grać?

Jeśli grałeś w Bejeweled lub Candy Crush Saga, to poczujesz się jak w domu. Kolumny niszczymy dopasowując co najmniej trzy kamienie tego samego koloru. We Frozen Free Fall kamienie przesuwamy, przeciągając palcem po ekranie. By użyć specjalnych zdolności, kliknij ikonkę obok towarzysza.

Jak to wygląda?

Frozen Free Fall może poszczycić się imponującą grafiką. Fanów Krainy Lodu ucieszy fakt, że bohaterowie wyglądają jak żywcem wyjęci z wielkiego ekranu. Kolejną zaletą jest wysoka jakość animowanych przerywników między poziomami. Natomiast tablice z klejnotami nie powalają, choć i tak są do przyjęcia. Oprawa dźwiękowa Frozen Free Fall jest dość przeciętna i monotonna, ale szczególnie nie razi.

Werdykt

Choć początkowo we Frozen Free Fall gra się bardzo przyjemnie, to w połowie gry postępy stają się uzależnione od dodatkowych zakupów in-app.

Frozen Free Fall

Download

Frozen Free Fall 2.5.0

Opinie użytkowników o Frozen Free Fall